Multifunkční hrací pěnová podložka pro děti, kterou využije celá rodina – vhodná také jako hrací koberec pro alergiky!

Přebalovací podložka, hrací deka nebo dětský anti-alergenní koberec, karimatka, skládací lehátko na koupaliště i podložka na cvičení – to vše je certifikovaná hrací podložka pro děti od slovenského výrobce firmy CASPRO, která má různorodé využití jak v interiéru, tak v exteriéru.

dětské podložky - holčička

Pestrobarevná hrací podložka nabízí miminku poutavý a měkoučký povrch pro hraní na zemi a také jej chrání před tvrdými dopady a chladem

Přemýšlíte, zda se vám vyplatí kupovat přebalovací pult nebo vám bude stačit běžná přebalovací podložka? Zdá se Vám hrací deka s hrazdičkou využitelná jen na pár měsíců a nechcete zbytečně utrácet peníze a z bytu udělat skladiště nejrůznějších pomůcek pro děti? Pořiďte si multifunkční pěnový koberec, podložku pro děti, kterou využijí nejen vaše děti, ale dost možná také vy, dospělí.

Naše pěnová podložka na zem má široké možnosti využití. Díky omyvatelnému povrchu se dá tato měkká podložka používat jako omyvatelná hrací deka, nebo pro nejmenší miminka a batolata jako přebalovací podložka. Díky 10 mm tloušťce pěny, a také velkému rozměru (2 x 1,4m), podložku využijete i pro větší děti. Rostoucí ratolesti podložku využívají až do školního věku – využívají ve svém pokoji jako pěnový koberec pro hraní na zemi, čtení či lenošení na dnes oblíbených, avšak dosti chladných plovoucích podlahách.

Hrací podložka jednak motivuje děti k pohybu a objevování, ale také funguje jako nenásilná edukativní pomůcka, díky níž se mohou vaše ratolesti snadno naučit rozeznávat zvířátka, nebo si díky ní mohou starší děti snadno osvojit abecedu.

dětské podložky - eshop