Pěnová hrací podložka je skvělý doplněk pro děti

Pěnová hrací podložka je skvělý doplněk pro hrátky vašich dětí, který zejména batolata ochraňuje před tvrdými dopady.

Hrací podložky pro děti navíc velmi dobře chrání vaše ratolesti před prochladnutím od studené podlahy. Pěnovou podložku si můžete díky snadnému skládání a přenosné tašce s sebou vzít třeba na chalupu nebo na piknik v přírodě.dětské podložky - kluk

Hrací podložka je sice primárně určena dětem, ale je také velmi dobře využitelná pro celou rodinu.

Může být využita například jako podložka na cvičení v pohodlí domova, též jako karimatka do stanu či jej můžete využít jako lehké skládací lehátko na koupaliště. Plastové podložky (certifikované!!) jsou využívány jako dětské koberce pro alergiky, u nichž jsou tkané dětské koberce, kvůli roztočům a prachu, nepřípustné. Pěnová podložka na podlahu vám nahradí přebalovací pult, hrací deku, cvičební podložku, koberec do dětského pokoje nebo dnes velmi oblíbené pěnové puzzle na podlahu, které je však dětmi často rozebírané na nejmenší dílky a ztrácí tak funkci podložky chránící proti prochladnutí a úrazu. Zkrátka pěnové puzzle pro děti představuje pokušení – láká k rozebírání a podstata, tedy skládání, již děti tolik nenaplňuje, jako ono rozebírání.

Pěnový koberec či podložka by měla být neodmyslitelným doplňkem pro hrátky vašich dětí, který jednak doladí dětské prostředí, avšak podstatnější je, že současně děti ochraňuje před chladem a hlavně před tvrdými dopady při prvních pokusech o pasení koníčků, nácvicích sedu i dalším tréninku dětské motoriky.

Vyrobeno na Slovensko, nikoli v Číně!

dětské podložky - eshop